Alergia

Alergicy doskonale wiedzą jak ważne jest utrzymanie czystości w swoim mieszkaniu. Musisz zrobić wszystko aby pozbyć się alergenów. Bardzo ważne aby w mieszkaniu nie było kurzu, w którym znajdują się roztocza i alergeny.
Najwięcej kurzu znajduje się w dywanach, czy to znaczy że alergik musi pozbyć się dywanów? W żadnym wypadku! Możesz mieć dywany, sofy z obiciami itp. Jednakże musisz bardzo dokładnie dbać o ich czystość.
W tym celu należy okresowo zlecać czyszczenie dywanów i obić profesjonalnej firmie. Firma sprzątająca dogłębnie czyści dywany i obicia z alergenów oraz roztoczy.

Pracujemy tylko i wyłącznie  na atestowanych środkach antyalergicznych  firmy Tersus.  Ja jako właściciel firmy odbyłem  niezdębienie  szkolenie  z użycia  tych środków.  Do wglądu w  skan certyfikatu ze szkolenia, także  można sprawdzić autentyczność dzwoniąc  do siedziby firmy w  Olkuszu.

 sprzątanie po remontach Kielce      
       
       
pranie wykładzin Kielce, czyszczenie tapicerki Kielce, odgrzybianie klimatyzacji Kielce, sprzątanie biur Kielce, usuwanie roztoczy Kielce, sprzątanie świętokrzyskie