O Firmie

Czyszczeniem dywanów jak również praniem tapicerki meblowej zajmujemy się od kilku lat. Naszą przewagą nad większością firm piorących jest to, iż dywany czyścimy w kilku krokach. Proces czyszczenia odbywa się w sposób szybki i mało uciążliwy dla klienta po mimo etapowego prania. Używamy sprzętu Karcher, Santoemma Prochem  także specjalistycznej chemii.

Czyszczenie dywanu w kilka kroków:

1. Odkurzanie sprzętem z elektroszczotką

2. Rozpylanie i wtarcie specjalnie dobranego roztworu o odpowiednim ph który ma zadanie rozpuścić brud.

3. Pranie (ekstrakcja) polega na naniesieniu pod ciśnieniem odpowiednio dobranego środka płuczącego na dywan, który po chwili z wcześniej rozpuszczonym brudem trafia poprzez ssawkę do zbiornika na brudna wodę. I otóż w ten sposób to co było brudne jest czyste.

4.Poprawki i odplamianie dywanu.

Dzięki tej metodzie dywan jest czysty i nie przemoczony.

Polecamy także usługę której nie widać, po zastosowaniu zabiegu poprawi się samopoczucie, zostaną usunięte  wszelkie zapachy, będzie zdrowsze otoczenie wolne od zarodników grzybów, roztoczy, bakterii i wielu innych rzeczy które powodują zakażenia i choroby.

Usługa to ozonowanie, polecana w szczególności przez specjalistów alergologów.

 

Zapraszamy na naszą nową stronę www.ekosprzatanie.com.pl

Wystawiamy faktury  VATsprzątanie po remontach Kielce      
       
       
pranie wykładzin Kielce, czyszczenie tapicerki Kielce, odgrzybianie klimatyzacji Kielce, sprzątanie biur Kielce, usuwanie roztoczy Kielce, sprzątanie świętokrzyskie