Za nasze usługi zapłacisz także kartą płatniczą Zobacz zasięg naszych usługWojewództwo: Śląskie, Małopolskie, Pomorskie

Nasza oferta:

Ozonowanie i czyszczenie klimatyzacji samochodowej Kielce

Ozonowanie pomieszczeń i dezynfekcje klimatyzacji  samochodowej wykonujemy za pomocą profesjonalnych generatorów ozonu o wydajności od 9 – 40gr na godz. Są to w pełni profesjonalne urządzenia z certyfikatem CE. Posiadamy również certyfikat ze szkolenia teoretycznego i praktycznego z ozonowania.

Ozon jest bardzo skutecznym środkiem dezynfekcyjnym. Jest to gaz biobójczy występujący w przyrodzie, co za tym idzie jest ekologiczny, naturalny. Ogromnym plusem ozonu jest to że potrafi się dostać tam gdzie będzie miał dojście i zabije wszelakie bakterie i zarodniki pleśni, nieprzyjemne zapachy.

Gaz ten zatem  idealnie nadaje się do dezynfekcji klimatyzacji samochodowej bo potrafi wejść w przewody wentylacyjne auta i jednocześnie  dezynfekuje nam wnętrze samochodu. Taka usługa nie rożni się niczym od tej w firmowym salonie samochodowym.

Jeśli w twoim aucie czuć dziwny zapach po uruchomieniu klimatyzacji, to jest  znak aby zainteresować się jak najszybciej  ozonowaniem, dezynfekcja klimatyzacji. Tego typu rzeczy nie należy bagatelizować. Szkody wyrządzone zaniedbaniem odbijają się po kieszeni klienta w postaci rozbierania układu klimatyzacji i czyszczeniu parownika metoda ręczną. Kolejną szkoda może być uszczerbek na zdrowiu.

Ozonowanie Kielce, dezynfekcja ozonem – cennik

  • od 1- 4 godz.  60zł/godz pracy urządzenia
  • od 5-10 godz.  50zł/godz pracy urządzenia
  • powyżej 1o godz. pracy urządzenia cena do uzgodnienia

W naszej firmie jest możliwe wypożyczenie ozonatora.

Wynajem sprzętu to 200zł/doba, a każda następna 170

Wynajmujący otrzymuje:

  • ozonator 9gr/h
  • wydrukowana instrukcja obsługi